04 – ZIP ZIP OYUN ELEMANLARI

ZIP ZIP OYUN ELEMANLARI

Oyun alanlarında ki aktiviteyi tamamlayıcı ürünlerimizdendir alt kısmındaki yay sayesinde 360 derece çocuğu yere değirmeden yatabilen zıp zıp oyun elemanları ekonomik olması sayesinde en çok tercih edilen ürünlerimizdendir

Salıncaklar, Tahteravalliler, Zıp Zıplar ve ipli tırmanmalar  çocukların hayal dünyasını genişletecek bir atmosfer içinde kaydıraklı oyun grupları  gibi hareket yoğunluğu fazla olan donatılardan uzağa yerleştirilmelidir. Sıcak günlerde güneşin etkisinden korunmak için oyun yerlerinin üzerine doğal ya da suni bir gölge elemanı temin edilebilir

Sabit olmayan malzemeler alanın içinde olmalı ve çocukların yürüme mesafeleri içinde kalarak alanın etrafı bitkilerle ya da çevreleyici plastik elemanlarla sınırlandırılmalıdır.

Aktif oyun için çim alanlar, kitap okumak, hikaye anlatmak gibi pasif oyunlar için de gölgeli alanlar temin edilmeli, bunların etrafı bitkisel alanlarla çevrilmiş olmalıdır.

Alan içinde uygun olan noktalara çeşmeler, oyun için elverişli, taşınabilir malzemeler yerleştirilmelidir. Sabit malzemeler alan içinde rahat görülebilen mekanlara yerleştirilmelidir.

KULLANILAN HAMMADDE SAĞLIĞA ZARARLIMI?

Hammaddemizin gıda tüzüğüne uyumluluğu Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerimizin insan sağlığına zararı yoktur.

Zıp Zıp Oyun Elemanlarımız dışında diğer Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürün siparişi hakkında görüşmek için bize iletişim sayamızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada bizi takip etmek ve iletişime geçmek için İnstagram – Facebook  Sayfalarımızı da takip edebilirsiniz

11 Mart 2023
47 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?