03 – DÖNME DOLAP SERİSİ

DÖNME DOLAP OYUN ELEMANLARI

Oyun alanlarındaki aktiviteler içerisinde en çok tercih edilenlerden birtanesidir Dönme dolap oyun elemanları Döner yapısı itabiriyle bütün dikkatleri üzerine toplar

Oyun bahçeleri 6 yaşından küçük (özellikle 3-6 yaş grubu) çocuklar için düzenlenen yerlerdir. 100 m ile 800 m etki alanı içinde yer almaktadır. Birçok ülkede çocuk bahçeleri 3000- 7000 nüfusa hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. 250- 1000 m2 alanı kapsayan bahçelerde kişi başına düşen oyun alanı miktarı 5-10 m2 arasında değişmektedir. Çocuk oyun bahçelerinde üç yaş altı ayrılmalı ve onların kullanımına uygun aletler yerleştirilmelidir. Pasif oyunlar için (oturarak, seyrederek, okuyarak, dinleyerek yapılan eğlenceler gibi) gölgeli alanlar oluşturulmalıdır. Aynı zamanda ebeveynlerin çocukların denetimini sağlayabilmeleri için, oturma birimlerini de içeren mekanlar, yürüme alanları, çeşme, çöp kutuları vb. donatılar ile bitkilerin sağlanması gerekmektedir.

KULLANILAN HAMMADDE SAĞLIĞA ZARARLIMI?

Hammaddemizin gıda tüzüğüne uyumluluğu Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerimizin insan sağlığına zararı yoktur.

DÖNME DOLAP Oyun Elemanlarımız dışında diğer Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ürün siparişi hakkında görüşmek için bize iletişim sayamızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada bizi takip etmek ve iletişime geçmek için İnstagram – Facebook  Sayfalarımızı da takip edebilirsiniz

12 Mart 2023
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?